אודות

גדי ברקאי

שמי גדי ברקאי, פעיל משנת 2004 מחזיק ברישיון של סוכן ביטוח פנסיוני של משרד האוצר, מתכנן פיננסי certified financial planner CFP מ-2015 המשויך לארגון בינלאומי בארה"ב FPSB- FINANCIAL PLANNING STANDARDS BOARD. כמו כן לארגון האירופאי CFPA – ISRAEL European Financial Planning Association.

info23-b

השרות ניתן באופן פרטני ומותאם לצרכי הלקוח/המשפחה בליווי אישי בפגישות שרות המטפלות בנושאים המפורטים, ליווי אישי מול מוסדות פיננסים לפי צורך ועניין.

המשרד עוסק בצורה אינטנסיבית ב-"תכנון פיננסי", כלומר "תכנון יעדי חיים", הגדרת מטרות פיננסיות כדי לשרת את התחנות הצורך לאורך החיים, בהם ירצה הלקוח תקציבים למטרות שונות, להוביל את המשפחה כדי ליישם את מטרותיה, התכנית מסודרת ומציינת מועדים וסכומים לפי הגדרת הלקוח, תוך בקרה תקופתית כדי לתקן על מנת להגיע ליעדים והמטרות שלו.

info23-b

השירות מתבצע באמצעות כלים פיננסים ומתוך ראית הצרכים של המשפחה, הכוללים חסכונות והשקעות, הלוואות והלוואות משכנתה, בשנים הראשונות המשפחה עושה מאמצים להקמת התא המשפחתי הכולל רכישת דירה העונה על הצרכים, תהליך רכישת הדירה יכול להתבצע בכמה שלבים, עד שמגיעים לגודל הדירה הרצוי ביחס לעלות, מיקום המתאים והנכון למשפחה, לוקחים בחשבון רכישות נוספות כמו ריהוט וציוד חשמלי, לנוחות בני הבית, כמו גם רכב אחד או שניים או החלפה לפי הצורך, בניה של רשת ביטחון פיננסית וכיסויי ביטוח בהתאמה לצרכי המשפחה – ביטוחי בריאות, סיעוד, מחלות קשות ביטוח חיים, להגנה על התא המשפחתי, חלק מתהליך הצמיחה של המשפחה הוא נושא הילודה וגידול טבעי של המשפחה, אז מצטרפים ילדים למשפחה שצריך לדאוג לכלכלם, לרווחתם, להשכלתם, להקים חסכונות  ובניית הון מתוכנן תקציב, כדי לענות בעזרה למימון השכלתם, מימון מגורים בתקופת הלימודים, בהמשך עזרה ברכישת דירה או במימון חתונה, כמובן שהנושאים המצריכים מימון הינם רבים ומגוונים.

כל משפחה על פי תפיסתה והבנתה תקבע כמה וכיצד רוצה לעזור לתמוך בילדים, מעבר לעזרה לילדים קיימת חשיבות רבה בתכנון העתיד, התקופה שלאחר הפרישה, ידוע שבתקופה זו ההוצאות רבות יחסית כי תרבות הפנאי התפתחה ויש לה דרישות משלה, כמובן כל אחד לפי רצונו ויכולתו הכלכלית, אלא שבכול מקרה צריך להיערך לתקופה זו. 

בנוסף צריך לבצע חשיבה מעמיקה ורצינית לנושא העברה בין דורית, צוואה, אז עולות השאלות כדי שהדברים יבוצעו בדרך נכונה שתהיה תואמת את רצון הלקוח, ניתן לשקול חשבון בידי נאמן וכלים נוספים אחרים.

הנני עומד לשירותכם לענות על הצרכים אלו ואחרים לפי הצורך במקצועיות, נאמנות, סודיות, להוביל ליעדים והמטרות שלך הלקוח.  

"כשהעתיד הפיננסי ידוע ההווה רגוע"

אתכם לאורך הדרך…